ok ok ok ok ok
już więcej nie sprzedam, przynajmniej do 8.02 :)
ale obawiam się że może być jak po ostatnich wynikach i przedsotatnich, czyli..... nic, a wystraszeni, że nic się nie dzieje, puszczą co mają i kurs spadnie
ehh ciężkie jest życie TFONOWCA