Forum Forex +Dodaj wątek
bax - ja wiem ze tam jest poziom, ale jakos on mi nie pasuje, predzej spodziewalabym sie wydluzenia w dol 1.12 (szpic ?), czyli jakies 1.118 do 1.116 az
niby roznica nieduza, ale wg mnie na 1.1145 juz robi sie groznie :)