Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: -79,14%

Re: Steam wish list up na #360

Zgłoś do moderatora
Juz #358

Nie jest to jedyny wyznacznik ale jeden z wielu.

Poza tym matematycznie jesli chcesz liczyc akceleracje to musisz porownac do dluzszego okresu czasu gdzie gra byla ponad #400 przez bardzo dlugo okres. Teraz w bardzo krotkim porownywalnie czasie ruszyla do #358

Przy tej samej dynamice bedziemy w pierwszej setce wkrotce. Pamietaj o wzrastajacej atywnosci moarketingowej rowniez .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DUALITY 0,00% 0,78 2026-04-30 15:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.