Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -59,58%

Re: Staryznajomy spod drzewa to Vincent!

Zgłoś do moderatora
A co to podradomski piesek napisał pod nickiem nagona akcjoinm, haha.
Słyszałem, że masz 4 rocznicę nagania na śmiecia INM, haha. Jako bankomat jesteś w girlanda h, a drzewo przybrane?
Oj nie masz ty, haha
Idzie gość przez las i słyszy jak ktoś drze się w niebogłosy prosząc o pomoc
Gość podchodzi a tam goły staryznajomek vel akcjoinm z pod Radomia przywiązany do drzewa łka, że zabrali mu kasę, rozebrali i.. wykorzystali.
Na co gość się rozgląda, rozgląda, otwiera rozporek i mówi : Oj nie masz pan szczęścia, nie masz pan szczęścia, hahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -2,02% 0,39 2025-12-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.