Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,09 zł , zmiana od tamtej pory: -5,66%

Re: STARY SPAM 85i CZY DR, WSZYSTKO JEDNO, PO CO TO ROBI?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-01-12 o godz. 15:21 ~dr napisał(a):
> I STARTUJESZ NA WIOSKOWEGO WIADOMO KOGO

i znowu "dr" przykleił się do lustra, ryczy, co w nim ujrzał...znowu przypomnę ci, "dr" etap startu jest dawno za tobą, znowu pokazałeś, że kwestię Stalexportu masz gdzieś, najważniejsze dla ciebie to powiadomić świat czym się zajmujesz na tym forum, co do twoich nieustannych wrzasków (aż tak jesteś pozbawiony jakiejkolwiek kultury osobistej?) przypomnę ci o https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta , poczytaj...te twoje napady wygłupów to twoja "praca" czy aż tak "musisz"?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STALEXP 0,00% 2,92 2025-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.