Popieram ostatni wpis. Gdyby rynek patrzył tylko na USA to Kola by była dziś po 3 PLN. Jestem na Koli od wiosny 2007 roku i mam prawo na swoje zdanie. Co do ostatniego tygodnia to sadzę, iż zblizamy się do końca ceny poniżej złotówki. Sam sie zastanawiam nad wycofanie zleceń. Ostatnio przeczucie mnie nie myliło i w porę wycofałem zlecenia sprzedaży pożej 0,80 i 0,90 PLN. Nie są to duże pakiety bo wiekszość trzymam na lepsze czas jak spółka wyjdzie na prostą. Pozdrawiam wytrwałych w tym Rafała z Łodzi.