tu będzie jeszcze lepiej choćby z racji że Cognor jest producentem a nie tylko dystrybutorem Stali brakuje i ceny można sobie praktycznie brać z sufitu a i tak towar się sprzeda. Marże są niespotykane. Pracuję branży handlu stalą ponad 20 lat i takiej marży jaka jest teraz nie było nigdy. Marże są ponad 2x większe niż zwykle a i tak towar schodzi . Klienci się nie targują bo wiedzą że za 3 dni będzie drożej