A ile każdy z tych graczy wrzucił do Puszki jałmużny dla tego czegoś zwanego MacroGames? Rozumiem jeszcze że z takich turniejów Microsoft może się cieszyć bo w końcu ich gra jest promowana i jest szansa że ktoś ją kupi. A czy ma niby z tych turniejów MGames? ano możliwość opychania papiery marzycielą którzy sądzą że gigant Microsoft podjął współpracę tym czymś z New Conekt po ty by temu czemuś kasa wpadała do kieszeni zamiast do kieszeniicrosoftu. Trzeba być naprawdę zdrowo porabanym żeby w takie brednie wierzyć.