Powiem Wam jedno ze ta spolka da napewno ladnie zarobic ale dla wytrwalych ktorzy poczekaja do hossy mysle ze 2010-2012 rok. Jedno jest pewne - prawie nikt lub nikt z nas nie dotrzyma tych akcji np do 1.50 zl wiekszosc sie wysypie przy 50 groszach a reszta w granicach 60-80 gr. Tutaj poprostu trzeba przestac patrzyc na notowania tylko wchodzic na ich strone glowna i czytac komunikaty - jesli nie bedzie zadnego negatywnego - ze firma ma jakies wieksze problemy to na notowania popatrzyc najwczesniej w 2010 roku. Inaczej nikt z nas wiekszej kasy nie zarobi :))