Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,60 zł , zmiana od tamtej pory: -14,29%

Re: Sprzedaż trzech biurowcow

Zgłoś do moderatora
Witam,

jak myślicie czy tego typu trendy moga wpłynąć na popyt na powierzchnie biurowe w najbliższych latach???

Pół miliona w centrach usług - Puls Biznesu - pb.pl 

Centra usług
Sektor okazał się odporny na kryzysy, firmy chcą reinwestować, więc za dwa lata liczba pracowników w branży będzie podobna jak w służbie zdrowia, a nadwyżka handlowa urośnie – przewiduje ABSL.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 0,60% 16,80 2023-06-05 11:49:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.