Jestem tym szcęśliwcem który kupując od 8zl do 12 osiągnął cenę sr10zl,czekałem cierpliwie właśnie do obecnej wyceny (choć poczułem nerwy w momencie spadku z ponad 40 do 13zl) .Wczoraj sprzedałem 20% akcji i zamierzam sprzedawać kolejne pakiety po 60,70,80,90...Kasę ze sprzedaży przerzuciłem na Pekao,ponieważ szanuje złotą zasadę dywersyfikacji,oraz widzę podobny potencjał wzrostów/dywidend jak na Unimocie.Pozdrawiam.