Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,54 zł , zmiana od tamtej pory: -20,70%

Re: sprzedaż gruntu i skup akcji ?

Zgłoś do moderatora
Termin minął pod koniec września, podpisanej umowy brak, ale na moje oko nie oznacza to jeszcze, że cała sprawa zakończyła się niepowodzeniem - z ESPI jasno wynika, że nie mają już wyłączności negocjacyjnej. Natomiast samo badanie może być nadal prowadzone bo po prostu się przedłuża, raz już się tak zresztą stało. Pierwsze ESPI nie stwierdza jednoznacznie, że koniec okresu na badanie due dilligence to automatyczne odstąpienie od potencjalnej umowy.

O Term Sheet wspomnieli w ESPI i raporcie za 2Q, więc najpóźniej przy wynikach za Q3 sytuacja powinna się wyjaśnić.

Od siebie przypomnę tylko, że nie samymi nieruchomościami spółka żyje - budowlanka nadal leci mocno więc osobiście liczę na potężne wyniki, tym bardziej że historycznie Q3 i Q4 zawsze były lepsze niż pierwsza połowa roku. ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERNITY 0,84% 3,60 2022-12-02 10:29:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.