A skąd pomysł że to "gówniana spółka"?.. To ty akcje "gównianych spółek " kupujesz?
Bo ja czasem kupuję ... I z regóły mi się opłaca. A nawet zawsze do tej pory mi się "gówniane spółki " opłaciły które miałam...No patrz na Gowenę . Beke mieli przez pół roku ze mnie i co ???? No to teraz chcę jeszcze jakąś inną 'gównianą spółke"
Więc reasumując pewnie kupię... No bo jak Ty mówisz że "gówniana" to musi coś w tym być :))
Jak będziesz grzeczny to mogę ci jeszcze powiedzieć które "gówniane spółki" warto kupić.