XTB , to teraz przy konsolidacji się kupuje a nie sprzedaje
Pokaż gdzie pisałeś , że Orlen kupowałeś przy 46
Nigdy nie miałeś XTB i nie kopiłeś też Orlenu .
Ktoś jak szpredaje akcje społki , to jaki ma w tym cel wracać na forum i pisać o spółce , której już sie nie posiada ?