Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,70 zł , zmiana od tamtej pory: -0,49%

Re: Sprawa sie skomplikowała

Zgłoś do moderatora
ELEMENTAL jest b.dobrym właścicielem....DLA SWOICH INTERESÓW!
Zauważcie! Ta spółka nie płaci dywidend i ...nie zamierza płacić!
W przypadku przejęcia Alumetal przez ELEMENTAL mali akcjonariusze mogą sobie ....pomachać na dywidendy.TO PEWNE!

Wg. mnie w Alumetalu jest POZAMIATANE.Elemental już zapewne ma 2-3% akcji(słupy, rodzina);dokupi poza GPW w pakietówkach 49,9% i ...Hydro jest załatwione.
A że dokupi od funduszy za cenę 100-130pln to PEWNE!

Pytanie.Gdzie w tym wszystkim jesteśmy MY ,DROBNI?
Odpowiedz.Jesteśmy z ręką w nocniku!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.