elb, no co ty? październik miesiącem bez alkoholu, różaniec tylko trzeba odmawiać, żadne inne uzywki zakazane - zapomniales?
a wracając do meritum to:
po pierwsze primo - dywidenda będzie (pozno ale będzie)
po drugie primo - dzień przyznania dywidendy to 23 X (minus trzy dni)
po trzecie primo - o wysokości dywidendy dowiemy się w 42 tygodniu (jeśli na początku tego tygodnia firma nie wystapi do gpw i kdpw z odpowiednimi wnioskami to wysokość jest już dziś znana, jeśli natomiast wystapi to obligatoriusze wymienili obligacje na akcje)