Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,81 zł , zmiana od tamtej pory: -7,64%

Re: Spółka roku

Zgłoś do moderatora
Przeciez ja pisze od października ze gtc to badziew to xx ten troll wzrostowy wszystkim wmawia ze jak galerie otworzą 4 maja to będzie taki wzrost na gtc ze hej .Juz mu 100 razy pisałem ze to nic nie a on dalej nagania na wzrost.wszystkie empik dla gtc juz są w cenie.No jak na pierwszy dzień z otwartymi galeriami niezle urósł gtc tylko bić brawa.A dzis jak zawsze albo spadnie albo urośnie o 1% i tak już od roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GTC -1,56% 6,29 2021-06-18 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.