Rekomendacja Pinokia,czyli,a co mi tam,tu i tak każdy pisze co chce....
Będę strzelał.)))
Okazja życia to Elektrobudowa,za dużo spadło..)))
Będzie podbicie,a ty czekasz na okazję z kasą ALE NIE TU,więc zapraszamy.
Tylko ostrzegam,Groc to pikuś,tam będziesz musiał się wykazać większym refleksem,najlepiej jak masz cały dzień na to,to może coś ugrasz...
Wielkie wyprz.edanie to na plus,na minus, że masz przeciw ileś fundów, które zasypią każdy popyt,dlatego jest równia pochyła od wielu miesięcy,a teraz nawet przyspieszyło, więc może być dobre na dt.
Obserwuj perłę i daj sobie spokój z tym udawaniem ( jeśli coś jest syfem,jaki sens tak się spinać??? )))