Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: 358,33%

Re: spółka leci na dno

Zgłoś do moderatora
Ciekawe, że Zarząd Spółki nie reaguje. A takie były ambitne plany:
- "W przyszłości Zarząd Emitenta planuje zmianę rynku notowań akcji Spółki z NewConnect na rynek regulowany GPW oraz w pozyskanie kapitału w ramach kolejnych podwyższeń kapitału zakładowego Spółki, z przeznaczeniem głównie na zautomatyzowanie procesu konfekcjonowania i ew. realizację działań akwizycyjnych."
- "W horyzoncie długoterminowym, przewidzianym na lata 2015-2020, Spółka planuje rozpoczęcie eksportu produktów pod marką Bio Planet do krajów ościennych, głównie Europy Wschodniej i Północnej, oraz pozyskanie kontraktów na produkcję usługową na
tym terenie."

BIOPLANET źle wybral swoich partnerów handlowych; TESCO oraz Piotr i Paweł. Obie te firmy znikają z polskiego rynku.

BIOPLANET zdecydował się nie tworzyć swojej własnej sieci sprzedaży detalicznej, tylko pozostawiać dystrybutorem produktów ekologicznych. To był błąd, bo sklepy ekologiczne mają wybór i wybierają innych dostawców.

No i najgorsze: wejście do Polski EcoNaturaSi S.p.A., którzy wykupili większościowy pakiet akcji w konkurencie BIOPLANET, czyli firmie ORGANIC FARMA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -2,26% 26,00 2026-02-17 13:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.