Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,36 zł , zmiana od tamtej pory: -0,15%

Re: Spółka ktora robi DDS x Narcos - co może pójść nie tak xDDDDDDDDDDDD

Zgłoś do moderatora
Generalnie zrobili ten dodatek do DDS2, więc nie można mówić że kompletnie nic nie robią.

Problemem jest efektywność ich pracy - skoro dodatek 30-minutowy robili przez ok. rok (niech nawet będzie kilka miesięcy - nie wiem kiedy MG im to zleciło i od kiedy pokłócił się z twórcami DDS2), to ile im zajmie robienie pełnoprawnej gry? Ano właśnie.

W porównaniu do TGS taki Road to mega robotna pszczółka. Tam jestem w miarę spokojny jeżeli chodzi o zarobek pod premierę, ale na MG nie za bardzo widzę pod co można pograć. Kapitalizacja jest jedna kilka razy większa niż na Road, a to sporo zmienia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES 0,00% 13,34 2025-09-19 16:44:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.