Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -75,75%

Re: Spółka krzak

Zgłoś do moderatora
Czej, przecież spółka jest super. Nie widziałeś prezentacji?
Serum ma jakieś 40 osób teraz (mniej niż Renovator).
Za dwa-trzy tygodnie będzie jakieś 10 osób w peaku, jak u Inkwiztyora i gra będzie umierać naturalna, powolna agonią.
Co ma spółka?
Rozgrzebanego Airporta bez wydawcy i hajsu na dokończenie czy marketing
Home Renovatora (zapowiedź) z rzekomo zabezpieczonym finansowaniem (jak? odcinali z inncyh projektów?)

Niestety, prezes nie może już wyjsć i opowiedzieć o planach zatrudnienia 200 ludzi w ciągu roku, zrobienia 10 gier i innych bajek.
Zapewne, gdyby nie to ze miał te premiery, to byśmy się dowiedzieli, ze zaraz bedą kolejne gry:
School Renovator (bo to przecież super temat)
Medival Village Renovator (bo przecież Manor Lords, to też zrobimy jakiś taki ludzie kupią)
Drug Production Simulator, Moonshine Production Simulator... i jakieś setki innych gier, których częścią współną byloby chwytliwe nazwy i fajny opis na dwa akapity, ale bez mozliwosci produkcyjnych

Tu są słabe pomysły, brak ludzi, kasy, ale jest prezes. Fajnie jest.


A i btw, Kostuch, chodź;) To spółka robi - wrzuca płatne trolle na bankiera

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,00% 0,97 2025-10-08 11:19:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.