usmialem się, spolka do przejęcia:) do przejęcia są produkty siłki i jakoś rynek ich nie przejmuje... a w kwestii tego ze ktoś ma kilka mln euro wolnych to powiem tyle: ma bo nie wpada na głupie pomysły typu zakup akcji spółki która nawet na rozkaz Kaczyńskiego nigdy na plus nie wyjdzie:)