Świetnie to ująłeś. Dywidenda jest kluczowa w tej układance. Byłem na MRC i wiem co to znaczy być wydumanym przez prezesa złodzieja i kłamcę. Na BOW mam nadzieję że dywidenda będzie solidna i będzie raz czynnikiem przyczyniającym się do wzrostu kursu. No i wyniki finansowe mam nadzieję że będą stabilniejsze niż na mercatorze. Pozdrawiam akcjonariuszy BOW