Dlaczego uważasz, ze lipne komunikaty ..zadałeś sobie chociaz trud i prześledziłeś wszystkie historyczne komunikaty ze spółki ..czytając twoj post stwierdzam, ze jestes naganiaczem, który nie załapał się na akcje ...
trzeba cierpliwie czekać i tyle w temacie i nie ma co się podniecać teoriami spiskowymi ..chociaz Polacy lubią takie rzeczy :)