Dnia 2015-08-05 o godz. 19:44 ~lilka napisał(a):
> Gdybym miala srednią 26 gr jak syf to też pewnie robilabym w gacie przy każdym grosiku w dół i szalała po wszystkich forach i portalach, że wszyscy są winni moim giełdowym porażkom.
> Biomaxa mam zamiar trzymać do czasu, aż was tu już nie bedzie bo widze że ciagle masz chętkę na niego amatorze mini pakiecików, bo kto bezinteresownie pojawia sie na forum spółki której nie ma zamiaru kupić?
> Chyba tylko oszołom.
> Pablo, widze że jestes wierny biomaxowi jak rasowy burek :D
> Co jakiś spadek to od razu masz tu dyżur, natomiast przy podbitkach udajesz że cie na forum nie ma :d
> Jakie to klasyczne!
> Dobraliście sie z syfem idealnie. Szczęscia i dużo milosci na nowej drodze waszej"przyjaźni
nie wierny tylko ja zrealizowalem zysk a ty mozesz znowu dobierac dawali dzis 16-17 bierz kredyt i bierz pakietami biomaxa i wiecej nie wypisuj glupot jak to juz nie kupimy po 40 a tu dzis juz dawali spowrotem 16-17 twoja madrosc cie przerosta