Tak właśnie wtedy należy kupić nie teraz. Po odcięciu dywidendy kurs z automatu minus 2.52zł . Jaki sens kupować teraz żeby zapłacić 19% podatku od dywidendy kiedy można sprzedać przed i płacisz jedynie podatek od zysku. Sypanie zacznie się grubo przed dniem dywidendy bo zyski są spore.