Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,71 zł , zmiana od tamtej pory: -19,72%

Re: Spadek z 6,- do 1,- MASAKRA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-10-07 o godz. 14:08 ~Niksa93 napisał(a):
> Nikt się otwarcie nie przyznaje do strat giełdowych ;) Narzekać będą starzy wyjadacze. Nowi? Niekoniecznie. Powodów nie mają

Chyba jesteś tu od niedawna. Kilka lat temu przyznałem się że wyskoczyłem z małą stratą.Całe szczęście dla mnie.Ostrzegałem też przed inwestycjami ale to już nie moja sprawa.
Ciekawe co masz na myśli pisząc że nowi powodów do narzekania nie mają. Ja jestem tym starym i na giełdzie głównie inwestuję żeby zarabiać więcej niż na lokatach. Ja tu zarobku nie widze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCS -5,79% 0,57 2025-10-06 15:53:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.