nie mogę zrozumieć Twojego zdenerwowania:) sam sobie dałeś odpowiedź :) leszcze się wysypują z małych pakietów a ktoś zbiera.. przecież nie po to, żeby stracić:) cierpliwości - no chyba, że sam należysz do tych panów, co kilka dni temu myśleli, że będzie odpał i już kasę liczyli.. a tu d...a. Więcej cierpliwości kolego
pozdrawiam