Moim zdaniem obecnie kurs zmierza na tzw. drugie dno. Czyli najniższy kurs 1,91 zł jaki był notowany 14 listopada ub. roku. Po odbiciu drugi raz od tego dna można dopiero liczyć na wzrosty. Chyba każdy kto dłużej siedzi na giełdzie wie co taka formacja oznacza: podwójny szczyt - będą spadki, podwójne dno - będą wzrosty. Trzeba więc już chyba szykować kasę na zakupy i zmianę trendu.