delikatnie go nazwales. toz to zwykly glupiec, pospolita menda gloszaca swoje urojone pomyslunki , ktore urodzily sie w jego pustym lbie, i ktore nie maja zadnych cech merytorycznosci i oparcia na jakichkolwiek faktach i argumentach. on poprostu brodzi w intelektualnej pustce