Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: SOLORZ NIEMA NIC INNEGO DO ROBOTY TYLKO CZYTAĆ MÓJ SPAM

Zgłoś do moderatora
OCZYWIŚCIE TE KOMENTARZE NA TEMAT SOLORZA I AFERY ELEKTRIMU .....UKAŻĄ SIĘ W RZECZPOSPOLITEJ , PULSIE BIZNESU PARKIECIE I WNP

.... PO NASZEJ KOLEJNEJ DEMONSTRACJI ..... DLATEGO SOLORZ NIE MUSI CZYTAĆ SPAMU , MARNY PODSZYWACZU .

Zobacz wątki dotyczące ElektrimZobacz profil Elektrim
Autor: ~KEMOT [31.0.61.*] 2023-02-13 08:27
Opublikowano przy kursie:  6,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
SOLORZ NAJBARDZIEJ OBAWIA SIĘ SERII POTĘŻNEGO SPAMU NA TYM FORUM
Zgłoś do moderatora
TYLKO ŻEBY CZASEM NIE WYCHODZIĆ ZZA BIURKA SPAM W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY
CYKLICZNY POTĘŻNY SPAM TO TO CZEGO OBAWIA SIĘ NAJBARDZIEJ
PODOBNO OD LAT SIEDZI NA WALIZKACH Z PASZPORTEM W KIESZENI GOTOWY DO UCIECZKI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTRIM -11,88% 6,01 2008-01-10 16:29:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.