Dnia 2022-02-02 o godz. 16:26 ~pinpon napisał(a):
> Oni już dawno sprzedali ze stratą.
> A jak dalej będzie taki niekompetentny chaos w tej spółce i za sterami będą niedojrzali ludzie, to premiery gry może nigdy nie być, albo Kostowski przekaże prawa do gry innej swojej spółce. Ma ich do wyboru bez liku.
> Ciekawe czy pracownicy też się porozchodzą tak jak zarząd?
Przecież już od dawna nie ma nikogo wartościowego w Polyslash. Nie wiedziałeś tego? Kto ma zrobic Tribe'a?