Ja tez sprzedalem za wczesnie po 21, odkupilem po 29 bo tu jeszcze duzo potencjalu na wzrosty !
Mysle ze po opublikowaniu wyniku XTB przebije 40 pln / 1 akcje
ps. panika i chciwosc kosztowala mnie kilkadziesiat tysiecy w plecy :(
ps2. Ludzie kupuja knioty z udzialem SP a tu jest piekna spolka z perespektywa na duza dywidende