Dnia 2017-01-20 o godz. 09:37 ~chino napisał(a):
> Idzie zwała.Nikt nie kupuje, a czają się duzi ze sprzedażą....jestem frajerem roku 2016, ze to kupiłem ...
Komu ?? Nie ma obrotu. Arkusz pusty po lewej. Tu aby gruby mógł wyjść musi być rozbujany kurs. Jakieś info, czy co ....