4,5% zapewne chcial powiedziec ze spolka Depend niestety jest postrzegana jak te firmy, ktore na NC staraja sie naciagac akcjonariuszy i dlatego wycena Dependa na ten moment jest śmiesznym poziomie :)
po prostu niewielu wierzy w sukces a jak uwierzy to zobaczymy co bedzie..