Dnia 2017-08-17 o godz. 12:07 ~Kowalski napisał(a):
> Dnia 2017-08-17 o godz. 12:03 ~Antystef napisał(a):
> > Dnia 2017-08-17 o godz. 12:00 ~Kowalski napisał(a):
> > > tak to widze pozdrawiam wytrwałych....
> >
> > Raczej głupich i naiwnych...
>
> spójrz w lustro to takiego zobaczysz...buhahahahaaa!!!
Poki co to widzę że kurs się przepołowił a wy dalej w szampańskich nastrojach Czyż to nie głupota? :)))