Tak się pozbywa leszczy z akcjonariatu. Ci co mają coś w głowie to spokojnie poczekają na faktury w 2 kw i nowe umowy.
Inwestory co patrzą się tylko na ZYSK w raporcie ,a w nosie mają zawartą w nich treść. Zainteresowanie spółką jest ,papier przejdzie w twardsze ręce do osób dla których nie jest problemem trzymanie akcji przez 6/12/18/24 miesiące.