nic nie jest pozamiatane,jutro moze byc np 3,06 lub taniej, wedlug mnie to Vw zbiera na zlecenie na słupy i szybko nie przekroczy progu, ewidentne sterowanie kursem w dół , poza tym jak mowia specjalisci bessa bedzie trwala do konca 2020r wiec zbierajacy nie musi sie spieszyc