Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,20 zł , zmiana od tamtej pory: -5,12%

Re: Skup - Redukcja - co dalej ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-02-07 o godz. 10:54 ~cep napisał(a):
> Tu żadnej redukcji nie będzie. Zapowiedzieli, że odkupią 6,05% akcji i tyle na pewno odkupią. Ja oceniam, że sprzedamy około 7% akcji. Redukcja występuje wtedy, kiedy zapisujemy się na zakup akcji, których w sprzedaży jest 1 000 000 ale na zakup ludzie zapiszą się na 2 000 000 akcji i wówczas jest redukcja 50% i jak chciałeś kupić 100 akcji, dostaniesz 50 akcji. Co dalej będzie? Pewnie to co do tej pory, jakiś skup. jakaś dywidenda i dalsze pilnowanie aby za bardzo akcje nie urosły w cenie.

Zapewne tak będzie. Dopóki Moski i Sobik nie ustalą co dalej będzie tak samo. Co prawda Sobik zaczął ostatnio kupować z rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 7,78 2023-03-24 15:52:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.