... cd.
dla jasności mam akcje tej spółki od 3lat :) część sprzedałem przy 8 PLNach, natomiast posiadam drugą cześć pakietu który ma -75% przy cenie 1,5 za akcje :)
Także nie pieprz o "superości" spółki bo jakbym nie opchnął pakietu po 8 złotówek to bym był uduopiony na maksa :)
Ale jeszcze trochę cierpliwości mam :)