Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: 0,40%

Re: skup czy przewalanka

Zgłoś do moderatora
Albo? Ten kto to sprzedał dobrze wie dlaczego. Tutaj już wkrótce kurs będzie co najmniej 2 x niżej niż obecnie :) Oby to nie była prawda.
Muszę się zgodzić, że firma ma się dobrze.
Ta wymiana akcji była na całkiem wysokim poziomie. Nie zapominajmy że niedawno firma skupowała swoje akcje dużo niżej. Ulica nie mogła tego pakietu kupić, bo jak wspomniałeś firma jest niedowartościowana i płynność akcji jest mała, baaardzo mała.
To musiała być umyślna transakcja za porozumieniem stron.
Nie mam pomysłu, w jakim to mogło być celu. Może ktoś ma?
Piszcie co myślicie o tym. Nawet w najbardziej niedorzecznych pomysłach może coś być.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAWLPLUG 1,45% 14,00 2026-02-12 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.