Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,66 zł , zmiana od tamtej pory: -25,17%

Re: skup akcji własnych !!

Zgłoś do moderatora
No nie wiem. Była niedawno okazja przejąć Spar Polska. GK Specjał sprzątnęła to prezesowi sprzed nosa. I to tak sprytnie, że właściciel z RPA spłacił wszystkie długie, a Specjał wyrzuci jedynie do 40 mln na przejęcie. 40 mln w przypadku zachowania stanu franczyzobiorców lub 20 mln, jeśli część franczyzobiorców by pouciekała.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO -0,31% 6,48 2025-10-10 15:59:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.