wytłumaczę ci po raz ostatni !!!!!!! ignorancie ...Prezes za swoją ciężką pracę dostał premię od zysku ..Premia ta jest własnością Prezesów z zastrzeżeniem , że może ją wydać tylko na zakup akcji . Prezes będzie kupował akcje jak będzie chciał , a jak nie będzie chciał to nie kupi i kwota ta wpłynie z powrotem do spółki .Jest jeszcze jedno zastrzeżenie .........Prezes nie musi sie tłumaczyć przed byle kim co zrobi ze swoimi pieniędzmi .Zrozum to jeszcze raz ,,może w ogóle nie kupić więcej ,,,rozumiesz ????????????????????????? bo bardziej prostacko nie da sie wytłumaczyć