Jedyne sensowne wpisy tego Kajtka...reszta to badziew...nic trzeba czekać ba moze nawet łapać od tych niecierpliwych. Zeby nie było - ja to chwycilem to 100 13 60.....A co to ja pułapka na myszy jestem - na kurach się znam klatkowanych...Minifund pewnie znowu chleje na Mazurach z wędka...