Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: 29,55%

Re: Skąd taka pompa?

Zgłoś do moderatora
https://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,548664

Dziś wrzucili raport kwartalny. Wyniki za kwartał takie, jak jeszcze niedawno robili za cały rok. A to raczej słabszy sezonowo kwartał.
Jesli bedzie kontynuacja w kolejnych dwóch kwartałach "świątecznych", to aż strach pomyśleć, jaki będzie zysk całoroczny; i dywidenda.
W branży dzieje się dobrze (też widać po wynikach Helio). A wycena spółki trochę śmieszna.
Ktoś to zauważył.
Ale już od kilku tygodni widać zbieranie akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATLANTAPL 3,82% 20,40 2026-01-30 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.