Swietne podsumowanie i analiza, podpisuje sie obiema rekoma (wybaczcie brak polskich znakow). Jestem na SIM od poziomu 16 i nie zamierzam realizowac zyskow na takich poziomach. Tutaj jest gra o duze lepsze poziomy. Planuje dokupic koljeny pakiet jak tylko puszcza jakies slabe rece, ale moze nie byc latwo. Pozdrawiam i do zobaczenia na poziomach 200+ :)