Dokładnie taki wolumen tutaj to nic, zobaczycie jaki będzie jak wpadnie info o jakieś umowie :-) ( sam nie mam dużo akcji ale inna spółka nauczyła mnie cierpliwości, parę miesięcy czekałem aż zaskoczy i zaskoczyła a po drodze wielu sprzedało i nadawało jaka to zła spółka itp)
Na giełdzie trzeba grać bez emocji, tylko logiczne myślenie
Pozdrawiam