Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Silvano super informacja

Zgłoś do moderatora
Co warto kupic ? polecam -+++++MCI+++++ wazny opor pokonany na 6.25zł

-31sierp wyniki i prognoza podniesiona
-opor pokonany na 6.25zł
- wywiad z prezesem (dzisiejszy)
-dobre plany na kolejne miesiące
-sprzeda kilka spółek (jak opisane w raporcie informacyjnym)
-kolejne opory 6.81 /7.50 / 8 / 8.20 8.50 9zł i najwazniejszy to 10zł
-opinia BLOG http://mci-drobniakcjonariusze.biznes.net/blogposts/view/17639-AT_MCI_-_szansa_na_dalsze_wzrosty.html
----------------------------------------------
do zarobienia min.15% / 25% / 35% /45%
------------------------------------------------
Obecnie Wig wszedł w faze korekty ale nie na dł. wiec mci powinno powoli piąc sie (obroty mówią za siebie) i wkoncu akcje powinny wystrzelic na jakies 20% moze nawet w 2sesje.Jak widac Ameryka juz na plusie ,tylko WIG dał sie zrobic tak mocno w balona .Jutro obstawiam odrabianie strat na wig-u .MCI przez dł. czas kisiło sie i nie zdązyło ustanowic waznego wybicia na min.40% co by mogło pozniej wejsc w krotką faze korekty.(obserwowac obroty ,wazny opor pokonany na 6.25 cel 8.80zł jakze realny) Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 1,07% 5,66 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.