Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: SILVANO

Zgłoś do moderatora
nie martw sie jeleni na gpw nie brakuje znajda sie szczegolnie jutro :) na wigu ostra zielen to i pompka na sfg wskazana, ja tu i tak chyba jednak na dluzej, bo i tak klopot by byl z wyjsciem, ten syfex chyba juz nie zbankrutuje wiec predzej czy pozniej te 6pln powinny zaskoczyc ;) troche uroslo juz lekki boczniak wskazany, ale przy tej plynnosci no nie da rady i freefloacie ;) no nie da rady, musi rosnac, w tallinie calkiem mile zakonczenie wiec i u nas bedzie dobrze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SILVANO 1,07% 5,66 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.