Nie sądzę aby byli w stanie tyle gotowki wylozyc, a banki chyba też by nie chcialy z małego problemu zrobić 2 razy większy. Ciagle mam cichą nadzieję ze moze jakis MS TFI akcji. W końcu te az 2 kandydatury to z nieba nie spadły.
Zakładam że G. nie odda wiekszości. Po co N. byłoby bawić się w mniejszościowe udziały. Mają swój biznes.